Darts / 【unicorn】HERO GOLDEN John Part 18g No3078
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 41.2mm |
| Weight (barrel Only) | 15.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
JOHN PART Model Items
-
COSMODARTS
THE DEATH SABRES John Part Model 16.0gJPY 12,100 ( USD 76.19 )
-
UNICORN
WolrdChampion AMBASSADOR 95% JOHN PART 24G No.27471JPY 9,982 ( USD 62.86 )
-
COSMODARTS
THE DEATH SABRES John Part Model STEEL 21.9gJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
COSMO DARTS
John Part model THE DEATH SABRES 16.0gJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
COSMODARTS
THE DEATH SABRES John Part Model 18.0gJPY 12,100 ( USD 76.19 )
-
COSMO DARTS
John Part model THE DEATH SABRES 18.0gJPY 13,200 ( USD 83.12 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )