Darts / 【unicorn】T80 A17g No03182
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 40.8mm |
| Weight (barrel Only) | 14.8g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )
Recently checked items
-
TARGET
TARGET STEPHEN BUNTING 95K STEPHEN BUNTING MODEL SWISS POINT 22g 190410JPY 18,800 ( USD 119.27 )
-
COSMODARTS
case X clear redJPY 3,190 ( USD 20.22 )
-
MONSTER
INTRUDER blue 2BAJPY 12,100 ( USD 76.76 )
-
TARGET
VISION FLIGHT Mitsumasa Hoshino Model 118970JPY 275 ( USD 1.73 )
-
King’s JAPAN
Second Edition95 Kings3JPY 14,000 ( USD 88.82 )