Darts / 【Green Room】grd0503 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 37.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.45mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
one80
BACK TO BASICS EBS Steel 22gJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
Winmau
i-Pro Dart CaseJPY 2,852 ( USD 18.13 )
-
harrows
SONIC flight 6504JPY 242 ( USD 1.52 )
-
Harrows
DUZZA GLEN DURRANT 90% 22gR STEELJPY 7,678 ( USD 48.85 )
-
clc0007 Black JPY 5,029 ( USD 31.99 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION RUSSIA VIKING Boris Koltsov Model STEEL 21gJPY 8,800 ( USD 55.99 )