Darts / 【Green Room】grd0511 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Rough Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.2g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
S4
Rabbi dartscase all blackJPY 2,145 ( USD 13.64 )
-
LARO
lrs1291 ClearJPY 570 ( USD 3.63 )
-
DYNASTY
KATANA MEITOU SHIN KIKUICHIMONJI No.5JPY 13,800 ( USD 87.80 )
-
LARO
lrs9016JPY 943 ( USD 5.99 )
-
DSTB
Original T-shirt White SJPY 4,980 ( USD 31.69 )
-
FLAGS
T-Shirts 2024 Limited Edition Black XLJPY 4,900 ( USD 31.17 )