Darts / 【Green Room】grd0505 Tungsten 90% Straight
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
IDIMPLEX S3 FLIGHT Shape Green 4199JPY 489 ( USD 3.11 )
-
L-Flight × GLIMSTER
PRO beginner ShapeJPY 998 ( USD 6.34 )
-
CAMEO
STREAM NEO BleuJPY 3,290 ( USD 20.93 )
-
Harrows
AURA 95% A2 STEEL 22gJPY 13,200 ( USD 83.98 )
-
CAMEO
DRESS SLEEVE CAMO BLACK×BLUEJPY 2,017 ( USD 12.82 )
-
DYNASTY×FlightL
Park Hyunchul ver.3 Teardrop RedJPY 764 ( USD 4.86 )