Darts / 【Green Room】grd0502 Tungsten 90% Straight
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Diamond Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE BORIS2 Boris Krcmar Model SteelJPY 10,000 ( USD 63.62 )
-
harrows
PRIME flight 7548JPY 489 ( USD 3.11 )
-
T-shirts Ikuko Takeyama L JPY 4,277 ( USD 27.21 )
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Ryusei Azemoto Dark Gray XXLJPY 4,500 ( USD 28.63 )
-
TIGA
FLUMINOUS3 Yuki Shimanouchi Model Limited Edition 2BAJPY 14,850 ( USD 94.47 )
-
JOKERDRIVER
-ZERO- DIO Polish Mid RearJPY 79,200 ( USD 503.94 )