Darts / 【TRiNiDAD】Zamora CRYSTAL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TRiNiDAD |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Kei Matsumoto Model Items
-
TRiNiDAD
tdd0033 Tungsten 90% TorpedoJPY 13,410 ( USD 85.32 )
-
TRiNiDAD
PRO Zamora Type2 Megumi Matsumoto ModelJPY 11,000 ( USD 69.98 )
-
TRiNiDAD
PRO Zamora Type3 Megumi Matsumoto Model S-DARTS 20th Anniversary Limited EditionJPY 13,800 ( USD 87.80 )
-
TRiNiDAD
PRO Zamora Type3 Megumi Matsumoto Model 2BAJPY 11,999 ( USD 76.35 )
-
L-Flight
flf1463 ShapeJPY 786 ( USD 4.99 )
-
TRiNiDAD
PRO Zamora Type2 Megumi Matsumoto Model LIMITEDJPY 10,186 ( USD 64.81 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )