Darts / 【TARGET】DAZZLER Darryl Fitton MODEL STEEL 22g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 7.08mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Darryl Fitton Model Items
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL STEEL 24gJPY 9,167 ( USD 57.72 )
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL 2BAJPY 10,000 ( USD 62.97 )
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL STEEL 22gJPY 9,167 ( USD 57.72 )
-
TARGET
DARRYL FITTON G2 2BA 210010JPY 10,000 ( USD 62.97 )
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL Silica STEEL 24gJPY 12,018 ( USD 75.69 )
-
TARGET
DARRYL FITTON G2 steel 26g 190022JPY 10,000 ( USD 62.97 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )
Recently checked items
-
TARGET
LEIGHTON BENNETT Model G1 steel 18g 190029JPY 10,000 ( USD 62.97 )
-
SHADE
Ryuta Arihara Portrait T-SHIRT 2023 White MJPY 4,000 ( USD 25.19 )
-
TARGET
taf0350 ShapeJPY 275 ( USD 1.72 )
-
TARGET
GERMAN GIANT 80 GABRIEL CLEMENS Model Black Swiss Point Steel 23g 190132JPY 7,599 ( USD 47.86 )
-
UNICORN
CONTENDER TORU SUZUKI model Phase2 DNA 2BAJPY 14,800 ( USD 93.20 )
-
TARGET
PRO GRIP Shaft MULTIPACK Intermediate 3set Red Bleu White 380387JPY 1,280 ( USD 8.06 )