Darts / 【COSMO DARTS】Smooth Operators
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.0mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Paula Murphy Model Items
-
Fit Flight
Paula Murphy Model D-Black TeardropJPY 825 ( USD 5.18 )
-
Fit Flight
Paula Murphy Model ver.3 Teardrop BlueJPY 870 ( USD 5.46 )
-
COSMODARTS
Smooth Operators Paula Murphy ModelJPY 12,100 ( USD 76.14 )
-
Fit Flight
fif3332 TeardropJPY 712 ( USD 4.47 )
-
COSMODARTS
SMOOTH OPERATORS 2 Paula MURPHY Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
COSMODARTS
SMOOTH OPERATORS 2 Paula MURPHY Model SteelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )