Darts / 【COSMODARTS】Smooth Operators Paula Murphy Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.0mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
Cosmo DARTS player Paula Murphy's model.
This is the model of American TOP player, Paula Murphy.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Total length:50.8mm
Maximum diameter:6.0mm
Weight:16.0g
Paula Murphy Model Items
-
Fit Flight
Paula Murphy Model D-Black TeardropJPY 825 ( USD 5.18 )
-
Fit Flight
Paula Murphy Model ver.3 Teardrop BlueJPY 870 ( USD 5.46 )
-
COSMODARTS
Smooth Operators Paula Murphy ModelJPY 12,100 ( USD 76.14 )
-
Fit Flight
fif3332 TeardropJPY 712 ( USD 4.47 )
-
COSMODARTS
SMOOTH OPERATORS 2 Paula MURPHY Model 2BAJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
COSMODARTS
SMOOTH OPERATORS 2 Paula MURPHY Model SteelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )