Darts / 【Joker Driver】EXTREME LANCER 2BA
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 5.9mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SHADE
TOWEL HOLDER BlackJPY 1,200 ( USD 7.63 )
-
MONSTER
ACE WALLET BLACK×BLACKJPY 2,530 ( USD 16.09 )
-
ULTIMA DARTS
WALD2 Shuichiro Hayashi ModelJPY 13,750 ( USD 87.48 )
-
FLAGS
T-Shirts Standard White MJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
CAMEO
GARMENT NB BASIC BLUEJPY 5,998 ( USD 38.15 )
-
S4
Zeus4 10th anniversary model Enclosed PHOENicA with limited styleJPY 9,240 ( USD 58.78 )