Darts / 【DMC】PHOENIX Gold 20g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Wing Cut |
| Length | 44.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )
Recently checked items
-
L-Flight
EZ Tetsuya Fujiwara Model ver.1 Shape MIXJPY 990 ( USD 6.28 )
-
DMC
UNITE SPECTER Gold LimitedJPY 15,400 ( USD 97.70 )
-
TARGET
TARGET LOGO T-SHIRT 2017 Slim Red MJPY 3,055 ( USD 19.38 )
-
TARGET
GAME SHIRT 2018 XLJPY 6,111 ( USD 38.77 )
-
CONDOR
Migo Wong Model DARUMA slim short Clear PinkJPY 1,300 ( USD 8.23 )