Darts / 【DMC】dmd0751 Tungsten 90% Torpedo
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 23.0g |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
CULT 11 2BA 21g 210309JPY 13,000 ( USD 82.72 )
-
GSD
DRAGON T-shirt Natsumi Iwata bespoke color LJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
TRIPLEIGHT
effort2 Akihiko Owaku Model Rainbow Limited 2BAJPY 12,800 ( USD 81.44 )
-
unicorn
unf1202JPY 314 ( USD 1.99 )
-
COSMODARTS
Darts T-shirt Galaxy Type 2018 LJPY 10,780 ( USD 68.58 )
-
SHARK TIP
kyt2008JPY 509 ( USD 3.23 )