Darts / 【G's DARTS】Value FAWCETT
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
S4
GRYPSJPY 7,124 ( USD 45.33 )
-
TARGET
SWISS STORM QUARTZ Point Black 26mm 340126JPY 2,200 ( USD 13.99 )
-
D.craft
BIRTH Root Yukari Fujino ModelJPY 9,900 ( USD 62.98 )
-
UNICORN
Maestro Premier Natural James Wade Model STEEL 20g No.10266JPY 12,223 ( USD 77.77 )
-
TARGET
TARGET Nathan Aspinall Model Black 2BA 18g 210153JPY 13,300 ( USD 84.62 )
-
Harrows
AVANTI steel 26gRJPY 13,750 ( USD 87.48 )