Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE PREMIUM Han Woong Hee MODEL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 159.04 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/19 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Han Woong Hee Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT "ARCTIC REBIRTH" Han WoongHee MODELJPY 15,800 ( USD 99.34 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE ARCTIC HAN TYPE-1PRO Han Woong Hee ModelJPY 15,800 ( USD 99.34 )
-
【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE ARCTIC LOPE 【PRO】Han Woong Hee Model JPY 15,800 ( USD 99.34 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PREMIUM Han Woong Hee MODELJPY 13,037 ( USD 81.97 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE COATING TYPE ARCTIC HAN TYPE-1 Han Woong Hee ModelJPY 15,800 ( USD 99.34 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"ARCTIC ROAR"Han Woong Hee ModelJPY 12,800 ( USD 80.48 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.91 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.77 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.82 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.23 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.66 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.66 )
Recently checked items
-
S4
Darts Panda ShapeJPY 330 ( USD 2.06 )
-
SHADE
PLAYER COLLABORATION T-shirt 2025 Saya Akane Black XLJPY 4,500 ( USD 28.29 )
-
S4
S4 cats Koume 5JPY 314 ( USD 1.96 )
-
SHADE
Tomoya Goto Support T-SHIRT 2023 White MJPY 4,000 ( USD 25.14 )
-
DYNASTY
KATANA ORTETGA JIKA cincuenta Nobuhiro Yamamoto model 2BA 23gJPY 15,800 ( USD 99.34 )