Darts / 【Joker Driver】-ZERO- St3 polish 43.5mm Center
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 159.80 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/26 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
one80
Uta ver.2 Kaori Miura Model Rainbow 2BA 20gJPY 13,200 ( USD 82.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.24 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.54 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE PERSEUS METSU RYUSEI AZEMOTO MODEL 18gJPY 19,800 ( USD 123.90 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.59 )
Recently checked items
-
Fit Flight
Rie Hoshino Model ver.7 Shape BlackJPY 870 ( USD 5.43 )
-
Joker Driver
-ZERO- Po/No MidFrontJPY 71,500 ( USD 447.42 )
-
Joker Driver
-ZERO- M/N2 MidFrontJPY 71,500 ( USD 447.42 )
-
JOKERDRIVER
-ZERO- METEORA MidrearJPY 79,200 ( USD 495.61 )
-
Joker Driver
-ZERO- F/A2 MidrearJPY 71,500 ( USD 447.42 )