Darts / 【Joker Driver】-ZERO- St3 polish 43.5mm MidRear
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 43.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
| Center Of Gravity | Rear |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
L-Flight
flf0796 Shape Clear GreenJPY 693 ( USD 4.40 )
-
MASTER STROKE
T-shirts Yasuyoshi Matsumoto ver.1 Black LJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
LARO
lrs4051 ClearJPY 880 ( USD 5.59 )
-
JOKER DRIVER
NEXUS22 SIC BO2 CenterJPY 27,500 ( USD 174.97 )
-
TARGET
REBEL REBORN RAGE 2.0 SAYAKA KAMEO Model SP steel L/EJPY 8,360 ( USD 53.18 )
-
FLAGS
Hooded Sweat Shirt Black MJPY 7,900 ( USD 50.25 )