Darts / 【DYNASTY】A-FLOW BLACK LINE PREMIUM any more Bronze ASAKO HIYAMA MODEL
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 159.59 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/2 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Asako Hiyama Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any more remodel ASAKO HIYAMA MODELJPY 9,799 ( USD 61.40 )
-
DYNASTY
dnc0512JPY 5,480 ( USD 34.33 )
-
L-Flight
flf1721 ShapeJPY 764 ( USD 4.78 )
-
L-Flight
flf6211 ShapeJPY 764 ( USD 4.78 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any HIYAMA ASAKO model STEELJPY 9,799 ( USD 61.40 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE any more ASAKO HIYAMA MODELJPY 9,799 ( USD 61.40 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.70 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.27 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.40 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.58 )