Darts / 【TARGET】BRASS ADRIAN LEWIS GAMBIT STEEL 20g 100500
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Category | Soft-tip Darts(brass) |
| Maker | TARGET |
| Materials | Brass |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 52.5mm |
| Weight (barrel Only) | 20.0g |
| Maximum Diameter | 8.2mm |
Expected at JPY 156.65 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/8 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
STEEL TIP
Adrian Lewis brand new brass darts (hard tip) set for beginners.
It is based on the player's own tungsten model, with a black coating.
Specifications
Length: 52.5mm
Maximum Diameter:8.2mm
Weight:Approx. 20g
(including point)
Please understand that there is a tolerance due to the characteristics of the product.
Please note that due to the nature of the product, tolerances may occur, and we would appreciate it if you could consider the size as a guide.
Contents
Barrel x 3
Flight x 3
Shaft x 3
Flight protector
ADRIAN LEWIS Model Items
-
TARGET
ADRIAN LEWIS Model BLACK Swiss Point 24g 190166JPY 13,300 ( USD 84.89 )
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% STEEL 24g 101331JPY 6,926 ( USD 44.20 )
-
TARGET
JACKPOT ADRIAN LEWIS MODEL 80% STEEL 26g 101332JPY 6,926 ( USD 44.20 )
-
TARGET
ADRIAN LEWIS model GEN-4 2BA 18g 210011JPY 10,000 ( USD 63.83 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Wingslim Long ClearJPY 1,879 ( USD 11.99 )
-
CONDOR
AXE THE CONQUEROR Adrian Gray Model Standard Long BlackJPY 1,879 ( USD 11.99 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 91.27 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 112.34 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.38 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.44 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 105.32 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 98.30 )