Darts / 【MONSTER】RAPIER IV MG Haruki Muramatsu Model No.5
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.5mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Standard | NO.5 |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haruki Muramatsu Model Items
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Medium White 410278JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Standard Intermediate White 410280JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
K-FLEX RISING SUN Gen2 Haruki Muramatsu Model Shape Short White 410276JPY 1,580 ( USD 9.95 )
-
TARGET
RISING SUN G8 HARUKI MURAMATSU Model SLEEKJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
TARGET
TEAM PRO HARUKI MURAMATSU BRASS 2BA 18g 180051JPY 3,199 ( USD 20.15 )
-
TARGET
RISING SUN G8 HARUKI MURAMATSU Model SLEEK 210353JPY 16,800 ( USD 105.85 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
TARGET
VOLTAGE ROB CROSS Model G2 2BA 19g 210080JPY 13,300 ( USD 83.79 )
-
TARGET
TAG PRO.ULTRA BLACK & BLUE Standard 3set 337860JPY 800 ( USD 5.03 )
-
TARGET
VISION ULTRA FLIGHT STANDARD VOLTAGE 333390JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
TAKOMA EXO WALLET 450061JPY 2,380 ( USD 14.99 )
-
DYNASTY
KATANA KIWAMI ZIPANGU HieiJPY 8,479 ( USD 53.42 )
-
TARGET
LORRAINE WINSTANLE STEEL 24gJPY 10,000 ( USD 63.00 )