Darts / 【UNICORN】WolrdChampion ANASTASIA DOBROMYSLOVA STEEL 26g No.10192
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 49.22mm |
| Weight (barrel Only) | 26.0g |
| Maximum Diameter | 6.86mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
ANASTASIA DOBROMYSLOVA Model Items
-
MONSTER
ANASTASIA STEEL GOLD 22gJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
MONSTER
ANASTASIA 2BA 18gJPY 13,750 ( USD 87.48 )
-
UNICORN
WolrdChampion GOLDEN TITANIUM ANASTASIA DOBROMYSLOVA STEEL 22g No.10152JPY 15,277 ( USD 97.20 )
-
MONSTER
ANASTASIA STEEL 22gJPY 13,750 ( USD 87.48 )
-
UNICORN
WolrdChampion ANASTASIA DOBROMYSLOVA 2BA 18g No.4042JPY 12,223 ( USD 77.77 )
-
MONSTER
ANASTASIA 2BA GOLD 19gJPY 12,018 ( USD 76.47 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
MASTER STROKE
T-shirts MIKURU SUZUKI United ver.1 White MJPY 3,565 ( USD 22.68 )
-
Harrows
AVANTI 2BA 18gRJPY 13,750 ( USD 87.48 )
-
S4
BastionJPY 7,590 ( USD 48.29 )
-
CAMEO
PORTABLE COIN CASE STELLA RedJPY 1,628 ( USD 10.35 )
-
S4
ShotGlass REIWA Drunker Panda ver.JPY 660 ( USD 4.19 )
-
Joker Driver
-ZERO- Ke/No MidFrontJPY 74,800 ( USD 475.94 )