Darts / 【UNICORN】WolrdChampion GOLDEN TITANIUM ANASTASIA DOBROMYSLOVA STEEL 22g No.10152
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 49.02mm |
| Weight (barrel Only) | 22.0g |
| Maximum Diameter | 6.47mm |
Expected at JPY 158.96 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/21 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
ANASTASIA DOBROMYSLOVA Model Items
-
DMC
Anastasia SP ANASTASIA DOBROMYSLOVA Model Steel 20gJPY 14,300 ( USD 89.95 )
-
MONSTER
ANASTASIA STEEL 22gJPY 13,750 ( USD 86.49 )
-
UNICORN
WolrdChampion ANASTASIA DOBROMYSLOVA STEEL 22g No.10190JPY 12,223 ( USD 76.89 )
-
MONSTER
ANASTASIA 2BA GOLD 19gJPY 12,018 ( USD 75.60 )
-
MONSTER
ANASTASIA 2BA 18gJPY 13,750 ( USD 86.49 )
-
unicorn
World Champion Anastasia Dobromyslova 18g 4042JPY 9,324 ( USD 58.65 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.95 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.83 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.87 )
-
TARGET
PRIME SERIES XENO MOTOMU SAKAI Model 2BA 210838JPY 22,800 ( USD 143.42 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.27 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.71 )