Darts / 【DMC】Sidewinder STEEL 18g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | DMC |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 44.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )
Recently checked items
-
TARGET
VISION ULTRA FLIGHT ALAN NORRIS 331240JPY 398 ( USD 2.51 )
-
L-Flight
EZ Ryuta Arihara Model ver.2 Shape WhiteJPY 990 ( USD 6.28 )
-
TARGET
TARGET LOGO T-SHIRT 2017 Slim Red LJPY 3,055 ( USD 19.38 )
-
DMC
BATRAS Maverick Acute CORE SHAFT SUS+WJPY 9,900 ( USD 62.81 )
-
TARGET
VISION ULTRA ROB CROSS PIXEL 334230JPY 357 ( USD 2.26 )
-
TRiNiDAD
Raymond Raymond Copano Model 2BAJPY 11,999 ( USD 76.13 )