Darts / 【Winmau】BDO Darts 85% Tungsten 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | WINMAU |
| Materials | Tungsten 85% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 50.8mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 6.6mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
harrows
SAVAGE FLIGHT Yellow/Green 8502JPY 489 ( USD 3.11 )
-
unicorn
uns3353JPY 795 ( USD 5.05 )
-
THE DAY
thc0015 BlackJPY 5,072 ( USD 32.26 )
-
L-Flight
PRO Bai Zimeng Model ver.1 Shape WhiteJPY 990 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
DartsCase SUFFICE2 blackJPY 2,800 ( USD 17.82 )
-
Real Spec
rea0124JPY 5,280 ( USD 33.59 )