Darts / 【G's DARTS】Black Coating TONATIO III
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | G's DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Mulch Cut |
| Length | 41.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
taa1051JPY 2,200 ( USD 13.99 )
-
Harrows
LUKE WOODHOUSE Model SERIES 2 Steel 23gJPY 13,000 ( USD 82.72 )
-
TARGET
SWISS STORM LNC Point Silver 35mm 340192JPY 2,200 ( USD 13.99 )
-
CAMEO
JEAN T2 NavyJPY 6,279 ( USD 39.95 )
-
Harrows
DUZZA GLEN DURRANT 90% 22gR STEELJPY 7,678 ( USD 48.85 )
-
GRAN DARTS
80 SERIES SHANONJPY 5,830 ( USD 37.09 )