Darts / 【DYNASTY】A-FLOW STEEL JUJAK2 Park Hyunchul Model
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | DYNASTY |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Park Hyunchul Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK AWAKEN S Park Hyunchul Model SteelJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"JUJAK-ASCENSION48-"Park HyunchulJPY 14,800 ( USD 93.24 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK-ALPHA・T Park Hyunchul ModelJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE JUJAK-ASCENSION45- Park Hyunchul SteelJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
DYNASTY×FlightL
Park Hyunchul ver.3 Small WhiteJPY 850 ( USD 5.35 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE"JUJAK-ASCENSION42-"Park HyunchulJPY 14,800 ( USD 93.24 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )