Darts / 【COSMODARTS】H12 Haze Leung Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Spiral Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 158.83 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/18 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Haze Leung Model Items
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Haze Leung Model SteelJPY 9,900 ( USD 62.32 )
-
COSMODARTS
H12 Haze Leung ModelJPY 12,100 ( USD 76.17 )
-
Fit Flight Air
Haze Leung Model ver.3 Shape WhiteJPY 970 ( USD 6.10 )
-
Fit Flight
PRO Haze Leung Model ver.4 S-4 WhiteJPY 1,020 ( USD 6.42 )
-
Fit Flight
Haze Leung Model ver.3 Shape WhiteJPY 870 ( USD 5.47 )
-
COSMODARTS
H12+ Haze Leung ModelJPY 17,600 ( USD 110.80 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.02 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.92 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.95 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.32 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.80 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.80 )