Darts / 【Harrows】Rhythm Rie Hoshino Model 19g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 40.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
| Center Of Gravity | Rear |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Rie Hoshino Model Items
-
RingO-ame- Rie Hoshino Model JPY 14,850 ( USD 93.56 )
-
Fit Flight Air
Rie Hoshino Model ver.7 Shape DblackJPY 970 ( USD 6.10 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS2024 PLAYER SET Rie HoshinoJPY 5,000 ( USD 31.50 )
-
Joker Driver
-ZERO- RIE2 Polish MidFrontJPY 71,500 ( USD 450.50 )
-
Hyper electra
a'll Rie Hoshino ModelJPY 9,799 ( USD 61.74 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 6th Rie HoshinoJPY 5,000 ( USD 31.50 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )