Darts / 【TARGET】CHIZZY DAVE CHISNALL MODEL 80% 2BA 20g 101343
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 52.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.3g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Dave Chisnall Model Items
-
harrows
PRIME flight CHIZZY2 7555JPY 330 ( USD 2.06 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 2BA 18gJPY 15,800 ( USD 99.50 )
-
harrows
PRIME Dave Chisnall 7562JPY 330 ( USD 2.06 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 22gJPY 15,800 ( USD 99.50 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 2BA 20gJPY 15,800 ( USD 99.50 )
-
Harrows
TWIN PACK CHIZZYJPY 700 ( USD 4.41 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )
Recently checked items
-
TARGET
Yohkoh 10 2BA 18g 210126JPY 6,499 ( USD 40.93 )
-
TARGET
MODA v1.3 ALL GROOVED 210117JPY 8,800 ( USD 55.41 )
-
8FLIGHT
Mao Kumagai model SHAPE WhiteJPY 880 ( USD 5.53 )
-
TARGET
REBEL CRUSHERJPY 7,436 ( USD 46.82 )
-
TARGET
RISING SUN 2.1 Haruki Muramatsu Model 2BAJPY 14,055 ( USD 88.51 )
-
TARGET
VAPOR 8 03 2BA 19g 100490JPY 5,480 ( USD 34.50 )