Darts / 【TARGET】CHIZZY DAVE CHISNALL MODEL 80% 2BA 16g 101345
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.6mm |
| Weight (barrel Only) | 14.3g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.2mm |
Expected at JPY 157.61 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/12 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Dave Chisnall Model Items
-
Harrows
CHIZZY Dave Chisnall model BRASS steel 21gRJPY 3,500 ( USD 22.19 )
-
Harrows
CHIZZY Dave Chisnall model BRASS 2BA 18gRJPY 4,950 ( USD 31.40 )
-
harrows
PRIME flight CHIZZY2 7555JPY 489 ( USD 3.10 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 26gJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
Harrows
DAVE CHISNALL MODEL SERIES 4 Steel 23gJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
Harrows
CHIZZY DAVE CHISNALL Model 90% steel 24gJPY 16,399 ( USD 104.04 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.72 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.66 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.33 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 109.76 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.53 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.64 )