Darts / 【COSMODARTS】ROYDEN LAM 2
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 49.5mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 158.91 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/20 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
Royden Lam's new signature barrel.
The slim silhouette is designed with different feeling cuts depending on the grip point.
Specifications
Material: 90% Tungsten
Length:49.5mm
Maximum diameter:6.5mm
Weight:18.0g
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Royden Lam Model Items
-
COSMODARTS
Royden Lam 2_SteelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 3 2BAJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
Fit Flight
Royden Lam Model ver.5 Super Kite DblackJPY 870 ( USD 5.46 )
-
Fit Flight Air
Royden Lam Model ver.4 Shape Clear Limited EditionJPY 880 ( USD 5.53 )
-
COSMODARTS
ROYDEN LAM 2JPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
COSMODARTS
Royden Lam v4 Royden Lam Model SteelJPY 17,600 ( USD 110.74 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.98 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.86 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.91 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.74 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.74 )