Darts / 【Joker Driver】-ZERO- B/J2 Midfront
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | JOKER DRIVER |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
| Center Of Gravity | Front |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
TARGET
RVB Regasy Raymond van Barneveld model G3 Swiss Point 23g 190067JPY 15,500 ( USD 98.62 )
-
SHADE
Neck strap Darts Case Case strap 2024 Motomu SakaiJPY 1,500 ( USD 9.53 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVE PLAYER GOODS 3rd Yukie SakaguchiJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
TARGET
CARRERA V-STREAM V3 steel 21g 190017JPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
CAMEO
OBJET CROSS AntiqueJPY 1,890 ( USD 12.02 )
-
TARGET
AGORA A01 STEEL 22g 100200JPY 11,000 ( USD 69.98 )