Darts / 【MONSTER】THE COBRA II Jelle Klaasen Model Silver STEEL
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 20.4g |
| Maximum Diameter | 7.4mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Jelle Klaasen Model Items
-
one80
Jelle Klaasen Model Steel 21gJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
MONSTER
THE COBRA III JELLE KLAASEN Model STEELJPY 12,100 ( USD 76.19 )
-
UNICORN
S/T WORLD CHAMPION TUNGS JELLE KLAASEN 20G No.4511JPY 14,055 ( USD 88.51 )
-
one80
Jelle Klaasen Model Steel 25gJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
UNICORN
NOIR 97% TUNGSTEN JELLE KLAASEN 22G No.27831JPY 16,093 ( USD 101.35 )
-
one80
Jelle Klaasen Model 80 Steel 23gJPY 9,000 ( USD 56.68 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )