Darts / 【TIGA】Fusion Silver DUMDUM V3 Boris Krcmar Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Boris Krcmar Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT BORIS Boris Krcmar Model 14.5gJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DARTSLIVE
SUPER DARTS2024 × DARTSLIVE PLAYER GOODS Boris KrcmarJPY 5,000 ( USD 31.81 )
-
TIGA
Boris Krcmar 36JPY 7,900 ( USD 50.25 )
-
TIGA
Fusion Silver DUMDUM V3 Boris Krcmar ModelJPY 16,093 ( USD 102.38 )
-
TIGA
Boris Krcmar 36 HELICALJPY 10,186 ( USD 64.81 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE BORIS2 Boris Krcmar Model 2BAJPY 10,000 ( USD 63.62 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Walkure Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition SteelJPY 24,200 ( USD 153.97 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 118.98 )