Darts / 【TIGA】Boris Krcmar36 HELICAL 2018
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Spiral Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.8mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Boris Krcmar Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT BORIS Boris Krcmar Model 18gJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE CT type BORIS2 Boris Krcmar Model SteelJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
L-Flight
PRO Boris Krcmar Model KAMI Shape blackJPY 990 ( USD 6.29 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE BORIS Boris Krcmar Model 15.5gJPY 10,000 ( USD 63.62 )
-
TIGA
FUSION International Dumdum 36 Boris Krcmar ModelJPY 19,555 ( USD 124.43 )
-
TIGA
SMART DARTS CASE Boris KrcmarJPY 2,800 ( USD 17.82 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )