Darts / 【D.craft】Tungsten70% SUISEN
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | D.craft |
| Materials | Tungsten 70% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.0g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.1mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
JOKERDRIVER
-ZERO- STAR FALL centerJPY 79,200 ( USD 503.94 )
-
CAMEO
GARMENT2.5×MITSUMASA HOSHINO GOLDJPY 6,578 ( USD 41.85 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel 2024 Ami KomiyamaJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
unicorn
Silver Star Bob Anderson 19g No3217JPY 5,029 ( USD 31.99 )
-
TARGET
["Aluminum"] tas1121 ["Spin"]JPY 561 ( USD 3.56 )
-
TARGET
POWER G6 shaft short 200813JPY 1,840 ( USD 11.70 )