Darts / 【GRRM】CALIFORNIA Blacks Shin Higashida Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Green Room |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 37.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.8g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.6mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 159.59 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/2 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Shin Higashida Model Items
-
GRRM
CALIFORNIA Blacks Shin Higashida ModelJPY 10,499 ( USD 65.78 )
-
Fit Flight
Shin HIGASHIDA Model ver.2 Shape BlackJPY 870 ( USD 5.44 )
-
GRRM
CALIFORNIA Blacks Shin Higashida Model BlackLimitedJPY 13,240 ( USD 82.96 )
-
Fit Flight Air
Shin HIGASHIDA Model ver.2 Shape BlackJPY 970 ( USD 6.07 )
-
Harrows
SHIN Shin Higashida ModelJPY 12,800 ( USD 80.20 )
-
Fit Flight AIR
Shin Higashida Model StandardJPY 946 ( USD 5.91 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.70 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.27 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.59 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.40 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.58 )