Darts / 【TIGA】FUSION TAKA Takayuki Hirose Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | TIGA |
| Materials | Tungsten 90% , Titanium |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 44.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.5mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Takahisa Hirose Model Items
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE SCHARF Takahisa Hirose ModelJPY 14,800 ( USD 93.24 )
-
TIGA
TAKA 90%TUNGSTEN Takahisa Hirose ModelJPY 10,186 ( USD 64.17 )
-
SHADE
RADICAL HAWK T-shirt Takahisa Hirose model Black SJPY 3,900 ( USD 24.57 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK SCHARF2 TAKAHISA HIROSE MODELJPY 15,800 ( USD 99.55 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Takahisa Hirose Model TAKA Shape BlueJPY 850 ( USD 5.35 )
-
SHADE
RADICAL HAWK T-shirt Takahisa Hirose model Black XXLJPY 3,900 ( USD 24.57 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )
Recently checked items
-
L-Flight
flf2282 SmallJPY 764 ( USD 4.80 )
-
TIGA
FUSION ZERO GRAVITY Hirokazu Osaki ModelJPY 19,600 ( USD 123.49 )
-
DYNASTY
KATANA Nozarashi Zakura Yusuke Takahashi ModelJPY 14,800 ( USD 93.24 )
-
TIGA×TRiNiDAD
GOMECHU2 FusionJPY 22,000 ( USD 138.61 )
-
TARGET
THE SOLO GENERATION-7 KEITA ONO MODEL S-DARTS Limited Edition 210346JPY 15,800 ( USD 99.55 )