Darts / 【MONSTER】ANASTASIA 2BA GOLD 19g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut |
| Length | 49.0mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 6.5mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
ANASTASIA DOBROMYSLOVA Model Items
-
DMC
Anastasia SP ANASTASIA DOBROMYSLOVA Model 2BA 18gJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
MONSTER
ANASTASIA II Anastasia Dobromyslova Model 2BAJPY 12,018 ( USD 75.72 )
-
MONSTER
ANASTASIA II Anastasia Dobromyslova Model STEELJPY 12,018 ( USD 75.72 )
-
UNICORN
WolrdChampion GOLDEN TITANIUM ANASTASIA DOBROMYSLOVA STEEL 22g No.10152JPY 15,277 ( USD 96.26 )
-
unicorn
World Champion Anastasia Dobromyslova 18g 4042JPY 9,324 ( USD 58.75 )
-
L-Flight
PRO ANASTASIA DOBROMYSLOVA Model Ver3. Shape KAMI WhiteJPY 920 ( USD 5.79 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.10 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.79 )