Darts / 【MONSTER】THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION ESPANOLA REYSOL II 2BA 20g
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 18.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Julio Babero Model Items
-
MONSTER
REYSOL Julio Babero Model 2BAJPY 10,695 ( USD 67.38 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS Division Espanola REY SOL Julio Barbero Model 2BAJPY 8,778 ( USD 55.30 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION ESPANOLA REYSOL II STEEL 24gJPY 8,778 ( USD 55.30 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS Division Espanola REY SOL Julio Barbero Model STEEL 22gJPY 8,800 ( USD 55.44 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )
Recently checked items
-
MONSTER
RAPIER MICRO GROOVE Haruki Muramatsu Model BLUE SILVER 2BAJPY 13,037 ( USD 82.13 )
-
TARGET
VISION ULTRA ARCADE Vepor Orange 333780JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
TAG PRO.ULTRA BLACK & ORANGE Standard 3set 337800JPY 800 ( USD 5.03 )
-
TARGET
VISION ULTRA GHOST FLIGHT AGORA ORANGE 332650JPY 398 ( USD 2.50 )
-
TARGET
ID PRO.ULTRA pink shape 334760JPY 398 ( USD 2.50 )