Darts / 【MONSTER】THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION ESPANOLA REYSOL II STEEL 24g
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | MONSTER |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 45.0mm |
| Weight (barrel Only) | 22.4g |
| Maximum Diameter | 7.0mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Julio Babero Model Items
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS DIVISION ESPANOLA REYSOL II 2BA 20gJPY 8,778 ( USD 55.84 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS Division Espanola REY SOL Julio Barbero Model 2BAJPY 8,778 ( USD 55.84 )
-
MONSTER
REYSOL Julio Babero Model 2BAJPY 10,695 ( USD 68.04 )
-
MONSTER
THE WORKS GLOBAL WORKS Division Espanola REY SOL Julio Barbero Model STEEL 22gJPY 8,800 ( USD 55.99 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
DMC
Maverick Acute 18gJPY 35,200 ( USD 223.97 )
-
Harrows
BLAZE WALLET OrangeJPY 2,178 ( USD 13.84 )
-
UNICORN
GRIPPER4 ELEMENTS Clear Short No.78987JPY 458 ( USD 2.91 )
-
Pro.VISION JAPAN
HayabusaJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
JOKER DRIVER×Third
TIP CASE BLACK×REDJPY 4,620 ( USD 29.39 )
-
SHADE
Haruki Muramatsu&Keita Ono&Mikuru Suzuki rochika illustration T-SHIRT 2023 Black MJPY 4,000 ( USD 25.45 )