Darts / 【Harrows】I-CON 90% TWISTER Shingo Enomata Model 18gR
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Harrows |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wave cut ( Scalloped cut,Ripple cut ) , Mulch Cut |
| Length | 42.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 159.04 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/19 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Shingo Enomata Model Items
-
SHADE
PLAYER Face Towel Shingo EnomataJPY 3,000 ( USD 18.86 )
-
SHADE
Tornade T-shirts Shingo Enomata Model Black MJPY 3,899 ( USD 24.50 )
-
L-Flight
PRO Shingo Enomata Model ver.2 Standard WhiteJPY 880 ( USD 5.53 )
-
Harrows
THE TORNADO Shingo Enomata ModelJPY 13,200 ( USD 82.99 )
-
SHADE
Shingo Enomata COLLABORATION T-SHIRT 2023 White XLJPY 4,000 ( USD 25.14 )
-
SHADE
Tornade T-shirts Shingo Enomata Model Black XSJPY 3,899 ( USD 24.50 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.91 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.77 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.82 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.23 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.66 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.66 )