Darts / 【COSMODARTS】Dice Tatsuya Zama model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | COSMO DARTS |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Triple ring cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 39.0mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Product information
Cosmo Darts Dice
Tatsuya sciama player signature model active in PERFECT.
High usability model with a series of adjustments to the design of the grip area.
Specifications
Material:90% tungsten
Length:39.0mm
Maximum Diameter:7.2mm
Barrel Weight:16.5g
Standard:2BA
Contents
Barrel x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
CONDOR
AXE Thunderbolt Bear Miyu Miyawaki Model Small Long Black S-DARTS Limited EditionJPY 1,879 ( USD 11.95 )
-
CAMEO
Coin Case cac0926 PurpleJPY 2,074 ( USD 13.20 )
-
S-DARTS
FLAG 600×1800JPY 1,980 ( USD 12.59 )
-
SHADE
ORGER 2019 T-shirt Mana Kawakami model navy MJPY 3,900 ( USD 24.81 )
-
one80
MAGIC Matt Mullen Model 2BAJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
PICPIN
5pin 5souJPY 770 ( USD 4.89 )