Darts / 【SYLAR PROJECT.】URANUS+ 2018 Sayaka Yoshimura Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Sylar Project |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Steer cut( Step cut ) , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 38.5mm |
| Weight (barrel Only) | 17.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.35mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 159.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/23 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Sayaka Yoshimura Model Items
-
SYLAR PROJECT.
URANUS+ type02 Sayaka Yoshimura ModelJPY 9,982 ( USD 62.50 )
-
Flight-L
ALC Sayaka Yoshimura Model ver.3 Shape MIXJPY 750 ( USD 4.69 )
-
Flight-L
ALC Sayaka Yoshimura Model ver.2 MIXJPY 764 ( USD 4.78 )
-
SYLAR PROJECT.
URANUS+ 2018 Sayaka Yoshimura ModelJPY 9,982 ( USD 62.50 )
-
L-Flight
ALC Sayaka Yoshimura Model ver.4 Shape Clear WhiteJPY 820 ( USD 5.13 )
-
L-Flight
flf4151 ShapeJPY 764 ( USD 4.78 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.41 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.52 )
-
TARGET
JAPAN CONSTRUCTORS CHAMPION 2025 RISING SUN GEN10 HARUKI MURAMATSU MODEL 210821JPY 29,800 ( USD 186.58 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.25 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.55 )
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 82.64 )