Darts / 【SYLAR PROJECT.】URANUS+ type01 Sayaka Yoshimura Model
SPEC
| Category | Soft-tip Darts |
|---|---|
| Maker | Sylar Project |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Steer cut( Step cut ) , Mulch Cut |
| Length | 38.5mm |
| Weight (barrel Only) | 16.5g |
| Standard | 2BA |
| Maximum Diameter | 7.2mm |
| Center Of Gravity | Center |
Expected at JPY 159.04 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/19 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Sayaka Yoshimura Model Items
-
L-Flight
ALC Sayaka Yoshimura Model ver.4 Shape Clear WhiteJPY 820 ( USD 5.15 )
-
SYLAR PROJECT.
URANUS+ type02 Sayaka Yoshimura ModelJPY 9,982 ( USD 62.76 )
-
SYLAR PROJECT.
URANUS+ 2018 Sayaka Yoshimura ModelJPY 9,982 ( USD 62.76 )
-
Flight-L
ALC Sayaka Yoshimura Model ver.2 MIXJPY 764 ( USD 4.79 )
-
Flight-L
ALC Sayaka Yoshimura Model ver.3 Shape MIXJPY 750 ( USD 4.70 )
-
SYLAR PROJECT.
URANUS+ type01 Sayaka Yoshimura ModelJPY 9,982 ( USD 62.76 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 89.91 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.77 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 96.82 )
-
COSMODARTS
DISCOVERY LABEL Daisuke Akamatsu Model 2BAJPY 9,900 ( USD 62.23 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.66 )
-
S4
Zeus IV Re:Black LimitedJPY 17,600 ( USD 110.66 )
Recently checked items
-
SHADE
Ami Komiyama COLLABORATION T-SHIRT 2023 White XXLJPY 4,000 ( USD 25.14 )
-
SHADE
SPECIAL COLLABORATION Yukie Sakaguchi COLLABO sweatshirt olive 2XLJPY 6,000 ( USD 37.71 )
-
L-Flight×DYNASTY
PRO Park Hyunchul Model ver.5 Shape RedJPY 850 ( USD 5.34 )
-
S4
Plain flight shape WhiteJPY 247 ( USD 1.55 )
-
L-Flight×DMC
PRO DMC Logo Kite BlackJPY 840 ( USD 5.28 )
-
L-Flight
flf1511 ShapeJPY 662 ( USD 4.15 )