Darts / 【UNICORN】NOIR 90% TUNGSTEN GARY ANDERSON 21G No.27800
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | unicorn |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Double Ring Cut , Mulch Cut |
| Length | 52.3mm |
| Weight (barrel Only) | 21.0g |
| Maximum Diameter | 6.1mm |
Expected at JPY 158.71 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 3/31 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
GARY ANDERSON Model Items
-
Unicorn
ULTRAFLY .100 PLUS W/C JELLE KLAASEN No.68777JPY 326 ( USD 2.05 )
-
UNICORN
WORLD CHAMPION GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 23g No.29022JPY 11,999 ( USD 75.60 )
-
UNICORN
S/T WORLD CHAMPION TUNGS GARY ANDERSON 25G No.29003JPY 11,000 ( USD 69.30 )
-
UNICORN
S/T WORLD CHAMPION TUNGS GARY ANDERSON 21G No.29001JPY 11,000 ( USD 69.30 )
-
UNICORN
NOIR GARY ANDERSON Model PHASE5 Steel 23g No.27852JPY 14,000 ( USD 88.20 )
-
UNICORN
WORLD CHAMPION GARY ANDERSON Model PHASE5 2BA 20g No.04503JPY 11,999 ( USD 75.60 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.89 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 108.99 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.16 )
-
SANGREAL
Valkyrie AO ver. Yukie Sakaguchi Model S-DARTS Limited Edition 2BA 18gJPY 18,700 ( USD 117.82 )
Recently checked items
-
TRiNiDAD
Gamaguchi Tip&Coincase GreenJPY 1,304 ( USD 8.21 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #50 The Great Wave off Kanagawa styleJPY 550 ( USD 3.46 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #53 Continuous spectrumJPY 550 ( USD 3.46 )
-
DARTSLIVE
DARTSLIVECARD #044 Blue art dartsJPY 550 ( USD 3.46 )
-
Fit Flight Air ×TIGA
Junya Furuta Model 20242 ShapeJPY 990 ( USD 6.23 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE RIELL Chronos Mayu Shimizu Model 2BA 21gJPY 15,800 ( USD 99.55 )