Darts / 【TARGET】ELYSIAN 5TH EDITION steel 122605
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 95% |
| Shape | Straight |
| Cut | Micro Cut |
| Length | 51.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.35mm |
Expected at JPY 156.65 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/8 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 91.27 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 112.34 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.38 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.44 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 105.32 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 98.30 )
Recently checked items
-
TARGET
PRO GRIP Shaft White Medium 3set 380239JPY 1,280 ( USD 8.17 )
-
TRiNiDAD
X SERIES RAZORJPY 9,900 ( USD 63.19 )
-
S4
Soukaigi shinuchiJPY 15,400 ( USD 98.30 )
-
SHADE
Neck strap Darts Case Case strap 2025 Mikuru SuzukiJPY 2,000 ( USD 12.77 )
-
TRiNiDAD×SANGREAL
Valz S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 15,800 ( USD 100.85 )
-
S4
Fall of Venus Shinuchi KyoumenshiageJPY 15,400 ( USD 98.30 )