Darts / 【TARGET】POWER 8ZERO black PBZ4 steel 25g 190005
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 80% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Wing Cut , Mulch Cut |
| Length | 54.0mm |
| Weight (barrel Only) | 25.0g |
| Maximum Diameter | 8.2mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
80% tungsten barrel created by the greatest darts player of all time, Phil Taylor and TARGET.
Specifications
Material: 80% Tungsten
Length:54.0mm
Maximum Diameter:8.2mm
Barrel Weight:25.0g
Standard:Hard
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
GSD
Natsumi Iwata Collaboration T-shirt 2020/summer white 150JPY 3,500 ( USD 22.26 )
-
one80
Jim Williams Model HD Steel 26gJPY 9,000 ( USD 57.26 )
-
D.craft
T90C Emperor series interceptorJPY 10,780 ( USD 68.58 )
-
SHADE
PLAYER Face Towel Mana KawakamiJPY 3,000 ( USD 19.08 )
-
TARGET
K-FLEX Standard Short Blue Limited Edition 410236JPY 1,580 ( USD 10.05 )
-
Zaoral
Recovery α band Green/Silver 21JPY 11,000 ( USD 69.98 )