Darts / 【TARGET】DARRYL FITTON G2 steel 24g 190021
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Torpedo |
| Cut | Ring Cut , Micro Cut , Mulch Cut |
| Length | 46.0mm |
| Weight (barrel Only) | 24.0g |
| Maximum Diameter | 7.9mm |
Expected at JPY 158.78 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 4/1 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
Product information
The second generation of the BDO circuit hero, Daryl Fitton's model is now available!
Specifications
Material: 90% Tungsten
Length:46.0mm
Maximum diameter:7.9mm
Barrel Weight:24.0g
Standard:Hard
Contents
Barrel x 3 (1 set)
Flight x 3 (1 set)
Shaft x 3 (1 set)
Darryl Fitton Model Items
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL STEEL 24gJPY 9,167 ( USD 57.72 )
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL 2BAJPY 10,000 ( USD 62.97 )
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL STEEL 22gJPY 9,167 ( USD 57.72 )
-
TARGET
DARRYL FITTON G2 2BA 210010JPY 10,000 ( USD 62.97 )
-
TARGET
DAZZLER Darryl Fitton MODEL Silica STEEL 24gJPY 12,018 ( USD 75.69 )
-
TARGET
DARRYL FITTON G2 steel 26g 190022JPY 10,000 ( USD 62.97 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY ZARO Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 110.83 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.29 )
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.05 )
-
TRiNiDAD
LOCCHE TYPE3 Yusuke Kuniki Model 2BAJPY 13,200 ( USD 83.12 )
-
set0211 JPY 5,999 ( USD 37.77 )