Darts / 【TARGET】REBEL REBORN FAT BEAUTY LEUNG Model SP steel L/E
SPEC
| Standard | Steel-Tip Darts |
|---|---|
| Maker | TARGET |
| Materials | Tungsten 90% |
| Shape | Straight |
| Cut | Ring Cut , Shark Cut , Vertical Cut , Mulch Cut |
| Length | 48.0mm |
| Weight (barrel Only) | 19.0g |
| Maximum Diameter | 6.4mm |
Expected at JPY 157.16 for 1 USD.
This exchange rate is the closing price of yesterday ( 5/11 ).
The actual exchange rate will be determined when the order is paid.
Discontinued Model
FB LEUNG Model Items
-
one80
FB LEUNG Model ver.2 Steel 24gJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
TARGET
REBEL REBORN FAT BEAUTY LEUNG Model SP steel L/EJPY 8,360 ( USD 53.18 )
-
one80
FB LEUNG Model ver.2 2BA 18g NINE DARTS EDITIONJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
one80
FB LEUNG Model ver.2 2BA 20.5gJPY 13,200 ( USD 83.98 )
-
one80
FB LEUNG model 2BA 20gJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
Fit Flight Air
FB LEUNG model ver.2 shapeJPY 970 ( USD 6.17 )
DARTS Ranking
-
TRiNiDAD
LAZY TYPE2 Akimune Matsuyoshi Model 2BAJPY 14,300 ( USD 90.98 )
-
SANGREAL
Valkyrie Yukie Sakaguchi Model 2BA St.Valentine's S-DARTS Limited EditionJPY 17,600 ( USD 111.98 )
-
set0201 JPY 999 ( USD 6.35 )
-
TARGET
RISING SUN G10 HARUKI MURAMATSU Model S-DARTS Limite Edition 2BA 210498JPY 17,300 ( USD 110.07 )
-
SANGREAL
Radiant Keita Ono Model S-DARTS Limited Edition 2BAJPY 16,500 ( USD 104.98 )
-
TRiNiDAD
KID TYPE4 Tomoya Goto Model 2BA S-DARTS Limited EditionJPY 15,400 ( USD 97.98 )
Recently checked items
-
SHADE
Mikuru Suzuki Replica uniform 2023 XLJPY 19,800 ( USD 125.98 )
-
TIGA
90%TUNGSTEN XING2 Shin Nakanishi ModelJPY 12,100 ( USD 76.98 )
-
Harrows
BLAZE PRO 6 FIRE CASE REDJPY 5,940 ( USD 37.78 )
-
SHADE
Mikuru Suzuki COLLABORATION T-SHIRT 2023 Black MJPY 4,000 ( USD 25.45 )
-
DYNASTY
A-FLOW BLACK LINE NUSH2 SHUNTARO NAKAMURA MODEL 2BAJPY 15,800 ( USD 100.52 )
-
one80
Hiromitsu Tsuji Model ver.3 Black Steel 21gJPY 17,600 ( USD 111.98 )